Auskarai: nuo klasikos iki egzotikos

Norite, kad Jūsų stilius taptų kur kas įmantresnis, tačiau neturite laiko derinti drabužių? Tokiu atveju siūlome kasdien puoštis papuošalais, kurie gali pagyvinti Jūsų išvaizdą. Ypač siūlome daugiau dėmesio skirti auskarams. Net ir pati mažiausia pora gali būti ryškus Jūsų stiliaus akcentas, kuris traukia kitų akis.

Ypač tokiu atveju, kai kasdien yra pasirenkama ir dėvimi rankų darbo auskarai. Juk tai yra vienetiniai papuošalai, kurie padės Jums atrodyti šventiškai kasdien. O to verta kiekviena diena.

Svarbiausia – ne mados, tačiau Jūsų stilius

Renkantis papuošalus galima pamatyti labai daug straipsnių, kuriuose yra aptariama – kokie gaminiai tuo metu yra madingi. Visgi, kiekviena meistrė pirmiausia siūlo žiūrėti į savo stilių, savo poreikius, o ne madas, kurios kinta, sukasi ratu ir tikrai ne visada turi Jums patikti. Tai yra normalu.

Reikia rinktis papuošalus, kurie Jums gražūs ne tik vizualiai, tačiau yra artimi ir širdžiai. Tikrai taip. Tai yra svarbu. Juk papuošalas bus dėvimas prie Jūsų kūno, tad reikia, kad jis Jums keltų tik geriausias emocijas.

Rankų darbo kokybė

Kad ir kokio stiliaus papuošalai Jums labiausiai patinka – visada siūlome rinktis tuos, kurie yra rankų darbo. Jie dažniausiai ne tik kur kas gražesni, tačiau taip pat ir patvaresni. Taip, ne visi kūrėjai siūlo labai patikimą kokybę, tad ir juos reikia rinktis bei vertinti labai asmeniškai bei smulkmeniškai.

Tarkitės su meistre

Jeigu nežinote, kurie auskarai Jums labiausiai tinka, kurie atrodo gražiausiai arba geriausiai perteikia Jūsų asmenybę – tokiu atveju visada siūlome tartis su meistre, kuri pasiūlys konkrečius papuošalus. Esame tikri, kad tokios paslaugos dažnai siūlomos daugelio specialistų ir yra visiškai nemokamos. Būtinai jomis pasinaudokite. Juk gera, kai dėvimas papuošalas tobulas iki mažiausių smulkmenų.

Gražus papuošalas net ir niūriai dienai gali padėti atrodyti kur kas šviesesnei. Svarbiausia yra rinktis rankų darbo papuošalus, o ne masinės gamybos produktus, kurie dažniausiai be emocijos, be jausmo. O juk norisi dėvėti tik tai, kas yra tikra, natūralu, taip?