Makaronai su krevetėmis ir paprikomis

Kai mano sūnus kavinėje išbandė šiuos makaronus, jis kartą ir visiems laikams įsimylėjo. Ir man tiesiog neliko nieko kito, kaip išmokti namuose virti makaronus su krevetėmis ir varpais. Tikriausiai itališkoje „trattoria“ jie gamino ne visai tokius makaronus, bet mano naminis variantas buvo visos šeimos skonio. Be to, tokie makaronai paruošiami greitai ir paprastai, o pagal skonį – pasirodo pats šventiškiausias patiekalas!

Kaip pasigaminti krevečių ir paprikų makaronų

Ingridientai:

  • Makaronai – 400 g;
  • Krevetės – 300 g;
  • Saldieji raudonieji pipirai – 2 vnt.;
  • Česnakai – 2 dantys;
  • Kremas – 100 ml;
  • Parmezanas – neprivalomas;
  • Augalinis aliejus – 3 šaukštai;
  • Pipirų mišinys – pagal skonį.

Apskritai produktų rinkinys makaronams su jūrine tema yra gana standartinis. Bet – ir tai yra skirtumas – pomidorų apskritai nėra. Mano sūnus visiškai nevalgo pomidorų (išskyrus kečupo pavidalu – viskas!), Bet jis taip pat mėgsta papriką. O kad makaronų padažas atrodytų patraukliai, naudojau raudonąsias kiek virti paprikas (dažniausiai aš vartoju kapia pipirus – jos labai skanios, tikrai saldžios, o jų oda visiškai neturi kartumo).

Kokią pastą naudojate, manau, visiškai nekritikuojama. Aš paėmiau farfalle („drugeliai“, „lankai“). Kalbant apie krevetes, retai imu šviežiai šaldytas, dažniausiai visas tas pačias – virtas-šaldytas. Žinoma, tai nėra visiškai teisinga, tačiau tai labai sutrumpina kepimo laiką, kuris neabejotinai yra svarbus dirbančiai moteriai.

Norėdami susidoroti su sočia vakariene pažodžiui per 15 minučių, mes tuo pačiu metu gaminsime makaronus ir paruošime padažą. Taigi, dideliame puode užpilame vandens užvirti (tikriausiai visi žino, kad makaronus geriausia virti daug vandens). Tuo tarpu mes patys susmulkiname papriką (geriau smulkiai supjaustyti, kad padažo konsistencija išliktų).

Paprastai padažo skonis priklauso nuo smulkmenų. Pavyzdžiui, atrodo, kad jūs galite mesti česnaką iš ingredientų sąrašo be išankstinių nuostatų. Tačiau būtent jis praturtins padažo skonį. Norėdami tai padaryti, kepkite česnako skilteles keptuvėje su aliejumi.

Jei norite sodresnio česnako skonio, tada būtinai paspauskite nuluptas gvazdikėles peiliu (turėtumėte gauti suplotas riekeles), o jei jus tenkina tik česnako užuomina, tuomet galite tiesiog pakepinti visas gvazdikėles. Ilgai kepti nėra prasmės – svarbu aliejų prisotinti česnako aromatu. Kai tik virtuvė prisipildys aromato, o česnakas šiek tiek pakeis savo spalvą, turite išimti skardas iš keptuvės ir mesti į ją smulkintas paprikas.

Kol pipirai kepami, meskite makaronus į jau užvirintą vandenį (geriau pasitikėti gamintoju ir virti ant pakuotės nurodytą laiką, tačiau kepimo laikas priklauso nuo makaronų rūšies ir jūsų skonio nuostatų. : al dente arba visiškai paruošti, minkšti makaronai).

Pats pipiras yra keptas, makaronai yra virti, galite daryti krevetes. Tiesą sakant, jie yra visiškai pasirengę, tiesiog juos atitirpinkite. Bet jūs galite atnaujinti skonį. Pavyzdžiui, užpilkite šiek tiek vandens į nedidelį stiklinį puodą, įmeskite nedidelę krapų kekę (aš kartais naudoju žoleles, o stiebus palieku tik tokiems atvejams), išspauskite šiek tiek citrinos sulčių. Į šaldytą krevetę 2 minutes įdėkite į tokį kvapnų vandenį. Šis laikas yra daugiau nei pakankamai.

Tačiau atėjo laikas atkreipti dėmesį į padažą. Esu įsitikinęs, kad pipirai jau yra šiek tiek pakepę (tačiau gerai juos virti ant labai silpnos ugnies, tada skonis bus intensyvesnis, būtent pipirų skonis, o ne skrudinimas). Laikas į pipirus įpilti grietinėlės, viską išmaišyti ir pagardinti pagal skonį. Pagal skonį galite naudoti prieskonius, reikia tik druskos ir šviežiai maltų pipirų (man labiau patinka pipirų mišinys). Geriau keptuvę uždengti dangčiu ir toliau kaitinti grietinėlę ir pipirus ant silpnos ugnies.

Tuo tarpu jums reikia greitai nulupti krevetes ir supjaustyti dideliais gabalėliais (jūs negalite jų visiškai supjaustyti, bet palikti sveikus, ypač jei paėmėte mažas krevetes). Mes siunčiame krevetes į padažą, sumaišome ir paliekame ant ugnies pažodžiui 1-2 minutes.

Sutinku, kad padažas neatrodo gražus, tačiau net ir turint tokį ingredientų minimumą, padažas pasirodo nepalyginamas. Beje, jis sutirštėja visiškai be problemų ir be papildomų komponentų.

Mes išmetame makaronus kiaurasamtyje ir išjungiame ugnį po keptuvę su padažu. Padaryta! Mes jį baigėme per 15 minučių.

Laikas patiekti patiekalą prie stalo: įdėti virtus makaronus į lėkštę, gausiai užpilti pipirų padažu.

Puikaus apetito!