SEO: Kokia yra Išorinių nuorodų svarba šiam procesui?

Nuorodos yra svarbi dalis SEO paslaugų, nes jos padeda paieškos sistemoms nustatyti, kurie puslapiai yra svarbiausi ir verti didesnio dėmesio. Be išorinių nuorodų iškilti Google paieškoje yra be galo sudėtinga, ypač jeigu kalbame apie konkurencingą nišą.

Tačiau ne visos nuorodos yra lygiavertės. Yra nuorodų, kurios yra labai vertingos, o kitos nuorodos gali jūsų svetainei naudos neduoti. Taigi, kai kurie SEO paslaugų teikėjai gali pasiūlyti specializuotas nuorodų kūrimo paslaugas, kurios padės jums gauti daugiau vertės iš nuorodų.

Kaip atrodo nuorodos?

Kokybiškos nuorodos paprastai yra gaunamos iš patikimų svetainių, kurios pačios turi atgalinių nuorodų “bagažą”. Tokios nuorodos gali padaryti teigiamą efektą reitingavimuisi paieškos sistemoje. Pateikiame keletą metodų, bei idėjų kaip gauti nuorodų naujiems tinklapiams:

  • Bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, kurios kuria susijusį turinį. Paprastai perkamas arba kitais keliais gaunamas straipsnis, kuriame yra minimas Jūsų puslapis.
  • Jei naudojate socialinius tinklus, tai gali būti puikus vartotojų srauto šaltinis, kuris taip pat gali duoti kokybišką nuorodą.
  • Įrašų kūrimas forume. Forumas tai vieta, kurioje gali būti daugybė naudingos informacijos, ir daugumoje leidžia įsidėti savo nuorodą. Tik, gaila šios nuorodos dažniausiai yra NOFOLLOW tipo ir yra mažiau vertingesnės, nei DOFOLLOW.
  • Komentarų kūrimas. Su šiuo metodu vertėtų nepersistengti, kadangi tai gali būti palaikyta SPAM’u, kitaip dar vadinamu – brukalu. Komentaruose privalo būti vartotojams naudingos informacijos.
  • Nuorodų katalogai yra tinklapiai, kuriuose galite patalpinti nuorodas į savo svetaines. Prieš besirenkant nuorodų katalogą, vertėtų atkreipti dėmesį į jo reitingus.

Jei reikia aukštos kokybės nuorodų – kreipkitės į profesionalią SEO agentūrą:

Visi sutiksime, jog SEO paslaugos yra svarbios, norint kad svetainė iškiltų paieškos sistemose. Tačiau ne visada yra lengva suprasti, kaip SEO veikia ir kokie yra įmanomi būdai pagerinti savo svetainės reitingus. Štai kodėl, jei norite gauti profesionalių SEO paslaugų, verta susisiekti su specializuota įmone.

Viena jų Bereklamosnegerai.lt gali padėti jums sukurti unikalią SEO strategiją, kuri padės jūsų svetainei pasiekti vertesnio reitingavimo vietas. Optimizuoti tinklapio vidų ir atrinkti kokybiškas nuorodas Jūsų svetainei.