Kaip sukurti gerą skelbimą?

Dažnas iš mūsų nebereikalingus daiktus norime parduoti. Paprastai tam renkamės vieną iš gausybės interneto skelbimų svetainių. Nemokami skelbimai internete yra puiki galimybė greitai ir nesudėtingai iškeisti jau nebereikalingą daiktą į grynuosius. Tačiau tam, kad sėkmingai parduoti Jūsų seną telefoną ar kompiuterį reikia žinoti keletą esminių dalykų.

Į skelbimo talpinimą žiūrėkite pakankamai rimtai. Reikia gerai apgalvoti paties skelbimo pavadinimą bei tinkamą ir sudominantį prekės aprašymą. Paimkime kaip pavyzdį vieną ir dažniausiai sklebimuose parduodamų prekių – telefoną. Pavadininimę vietoj “parduotu iphone 4s” verčiau rašykite “Skubiai parduodu mažai naudotą iphone 4s” arba “pigiai parduodu idealios būklės iphone 4s”. Šios papildomos frazės sudomins žmonės greičiau nei tik šaltas ir paprastas faktas, kad parduodate savo telefoną.

Prekės aprašyme nepamirškite paminėti išroninės, vizualios būklės bei detalaus aprašymo. Paminėkite ekrano dydį, naudojamą operacinę sistemą, bei vidinės telefono atminties kiekį. Nepatingėkite padaryti bent keletą kokybiškų parduodamos prekės nuotraukų. Statistika byloje, kad skelbimai su nuotraukomis yra peržiūrimi net keletą kartų dažniau nei tie kurių sklebėjai patingėjo ir nesivargino įdėti foto.

Dauguma prekes parduodančių žmonių nori pinigus gauti tuojau pat, todėl dažnai pardavimus vygdo tik susitikimo akis į aki metu. Dėja tokia taktika ženkliai sumažina tikimybė greitai ir už tinkamą kainą parduoti prekę. Verta apmastyti galimybe prekę siūsti į kitus miestus. Tai itin lengva padaryti pasinaudojus išperkamojo pašto paslaugomis.

Taigi apibendrinant svarbiausia yra:

  • Tinkamas skelbimo pavadinimas;
  • Kokybiška infromacija apie parduodamą produktą;
  • Regiono išplėtimas – prekės siuntimas.

Jei skelbimą talpina įmonė, kuri siekia tokius būdu platinti savo prekes ar paslaugas reikėtų taip pat pasitelkiti fantaziją ir į publikuojamą informaciją žiūrėti ne pro pirštus. Taip pat puikus būdas pranešti apie save yra Lietuvos įmonių katalogas. Kurio pagalba galėsite pristatyti savo paslaugas bei rasti potencialių verslo partnerių. Įmonių katalogų kaip ir skelbimų tinklapiu Lietuvoje rasti galima tikrai ne vieną, todėl didelio sunkumo išplatinti informaciją apie save tikrai nebus.

Juridiniai asmenys tam, kad įeiti į rinką dažnai griebiasi pakankamai agresyvios taktikos, todėl dažnai savo parduodmas prekes ar paslaugas siūlo su ženklia nuolaida. Toks žingsnis yra logiškas nes tai leidžia užmegsti ryšius su klientais ir tinkamai atlikus paslaugas tikėtis ilgalaikio bendradarbiavimo iš kurio ir bus galima uždirbti ateityje.

Pasinaudokite aukščiau išvardintais patarimais ir tikrai nesunkiai parduosite savo prekes ar paslaugas.

Tags: