Remarketingas

Kodėl Jums reikalingas remarketingas?

Kiekvienas verslininkas rūpinasi savo pelnu, pardavimais, klientų pritraukimu. Net jei Jūsų verslas internete, dar nereiškia, kad klientai patys ateis, juos reikia pritraukti ir išlaikyti. Statistika rodo, jog itin daug lankytojų, užsukę į svetainę netampa klientais, o išjungia ją nenuveikę nieko naudingo verslininkui. Tai, žinoma, ne tik liūdina verslininką, bet ir smukdo svetainės pozicijas ir vertinimus.

Tačiau, nereikia pamiršti, jog dauguma lankytojų svetainėje yra potencialūs klientai, nes jie čia užsuko ne šiaip sau, o ieškodami jiems reikalingos informacijos. Taigi jų paleisti nevalia. Kad galėtumėte juos susigrąžinti Jums ir reikalingas remarketingas.

Tai paprastas procesas, veikiantis kaip pakartotinė rinkodara, siekiant grąžinti kartą jau svetainėje buvusius klientus.

Kaip tai veikia?

Remarketingo veikimo principas labai paprastas. Kai tik pas Jus atvyksta naujas klientas, kuris palieka svetainę, neatlikęs jokių verslui naudingų veiksmų, jis tuojau pat įrašomas į pakartotinės rinkodaros klientų sąrašą Jūsų AdWords paskyroje. Tai reiškia, jog šiam klientui toliau naršant internete jį nuolat pasiekia Jūsų įmonės vaizdinė reklama, kuri dar ir gali būti pritaikyta pagal šio kliento poreikius.

Kad remarketingas iš tiesų veiktų, tereikia užsisakyti šią programą prie Jūsų Adwords paskyros valdymo paketo ir į savo svetainę slaptuose failuose įdiegti kodą, kuris ir galėtų atpažinti Jums reikalingus klientus ir toliau juos sektų internete. Keista, tačiau šiuo rezultatyvių procesu naudojasi vos penki procentai įmonių, kurie naudojasi interneto reklama savo verslo veiklai plėsti ir stiprinti.

Ką tai duoda?

Remarketingas veikia ne kaip programa, o kaip rezultatyvus procesas. Tinkamai atliekama ši paslauga gali įmonei duodi neįkainojamos naudos:

  • Gerinamas Jūsų verslo vardas ir prestižas
  • Praplečiamas Jūsų verslo reklamos tinklas, pritaikant jį prie pabėgusių lankytojų
  • Pakartotinas Jūsų įmonės priminimas potencialiems Jūsų pirkėjams, kurie jau buvo Jumis susidomėję
  • Padidinamas svetainės lankomumas
  • Gražinami nesiryžę pirkti pirkėjai
  • Padidėja pardavimai, taigi ir tiesioginis įmonės pelnas.