Kokią pagalbą autoservisai gali suteikti kelyje?

Pagalba kelyje reikalinga ne tik tuomet, kai neleidžia padangą ar neužsiveda variklis, bet ir kitais atvejais. Kartais pasitaiko, jog vairuotojai skuba ruoštis į kelionę, todėl pamiršta svarbiausią dalyką – užpilti kurą. Tokiais atvejais tenka sustoti viduryje gatvės ir tiesiog tikėtis, jog greitu metu pravažiuos automobilis, kuris galės padėti. Arba galima iš karto kviesti mobilų autoservisą ir tęsti kelionę. Pagalba kelyje naudinga visais atvejais, kai įvyksta problemos su automobiliais. Meistrai arba galės greitai sutaisyti jūsų automobilį, jog galėtumėte tęsti kelionę, ar galės nutempti jus iki artimiausio autoserviso ir ten sutvarkyti automobilį.

Ar pagalba kelyje kainuoja brangiau nei autoservisuose?

Kviečiant pagalbą kelyje reikia nepamiršti, kad mokėti reikės ne tik už paslaugas, bet ir papildomą meistrų laiką bei kurą, kuris buvo sunaudotas. Todėl iš dalies galima sakyti, kad pagalba kelyje kainuoja brangiau nei paslaugos autoservise. Tačiau dažniausiai tie, kurie susiduria su problemomis kelyje, neturi kito pasirinkimo. Jeigu nuvažiavoti keliasdešimt kilometrų nuo miesto, vargu, ar apsimoka kviesti draugus į pagalbą, naudingiau iš karto kviesti mobilią pagalbą, kuri galės ne tik nutempti iki miesto, bet ir sutvarkyti esančias problemas.

Kaip išsirinkti autoservisą?

Autoservisą išsirinkti visada sudėtinga ir visiškai nesvarbu, su kokia problema susidurs jūsų automobilis. Keletas patarimų, kaip lengviau išsirinkti:

  • Atkreipkite dėmesį į atsiliepimus. Tai vienas iš naudingiausių patarimų, kadangi atsiliepimuose bus nurodyta ne tik tai, ar paslaugos buvo atliktos kokybiškai, bet ir pateikta informacija apie kainas. Jeigu norite, kad autoservisas būtų patikimas, tuomet nepamirškite pasidomėti atsiliepimais ne tik jų internetinėje svetainėje, bet ir socialiniuose tinkluose.
  • Neretai autoservisų internetinėse svetainėse nurodytos kainos, nepamirškite jas peržiūrėti. Kiekvienas nori ne tik tvarkingai sutaisyto automobilio, bet ir nedidelės sąskaitos už darbus. Todėl nepamirškite iš karto pasidomėti, kokias kainas siūlo autoservisas.
  • Ar autoservisas teikia paslaugas už miesto ribų? Jeigu ieškote autoserviso, kuris teiktų pagalbą kelyje, pasidomėkite tuo.
  • Nepamirškite pasidomėti, kokias darbų garantijas siūlo autoservisas.
  • Pasidomėkite autoserviso darbuotojais.