Vandens filtrai namui. Kodėl verta rinktis?

Jei gyvenate name, tikriausiai gyvenate ne vienas, o taip pat ir sunaudojate nemažai vandens, elektros energijos ir kitų energijos šaltinių. Taigi, nemažai ir kainuoja išlaikyti nemažą būstą. Jei siekiate sutaupyti, ekonomiškai išlaikyti būstą, siekiate, kad jis būtų švarus ir nenorite skirti per daug laiko jo valymui, tvarkymui, gedimams šalinti, rekomenduojama pirmiausia pagalvoti apie tai, ko daugiausia suvartojate jūs ir jūsų šeimos nariai, augintiniai – tai vanduo.

        Kur daugiausia šeimos ūkiai sunaudoja vandens?

Gyvendami dideliame būste, name, tikriausiai turite ir šiek tiek žemės ploto, kuris apsodintas augalais, medžiais, yra galbūt nedidelis darželis, o gal netgi ir auginate gyvūnus, kuriems taip pat kaip ir žmogui, vanduo yra būtinybė išgyventi ir funkcionuoti. Čia ir susidaro didelis kiekis suvartojamo vandens. Taigi, kaip galima jo sunaudoti mažiau, bet ir gerti jo tiek pat?

Daugiau vandens sunaudoti kartais tenka kai jį naudojate valyti namus, paviršius, šveičiate kalkių, geležies nuosėdas. Jei šios situacijos pažįstamos, vandens filtrai namui gali sumažinti vandens sunaudojimą, įvairių prietaisų gedimą, kurį ir sukelia nešvaraus vandens nuosėdos.

        Kokie vandens  filtrai namui gali tikti jums?

Vieno teisingo atsakymo nėra, todėl reikėtų pirmiausia konsultuotis su specialistais, kurie įvertins jūsų vandens kokybę atlikę vandens tyrimą ir tik tuomet parinks tinkamą įrangą, jos pajėgumus, funkcionalumą jūsų namams.

Svarbu ir išsiaiškinti, kiek vandens suvartojate skirtingiems poreikiams: prausimuisi, maisto gamybai, ūkio reikmėms, namų valymui, galbūt daržų ir sodų laistymui karštuoju metų sezonu. Todėl labai svarbu neskubėti patiems rinktis vandens filtrus, kurie yra nepigūs ir netinkamai parinkti bei pajungti gali suveikti atvirkščiai – dar labiau pabloginti jūsų vandens kokybę ir visiškai sugadinti jūsų brangius vandens filtrus bei jų priedus. Tokių gedimų neretai nedengia ir garantija, o technikai nebegali pataisyti ar keisti detales. Tokios situacijos yra gan dažnos, kai gyventojai patys imasi pirkti vandens filtrus elektroninėse parduotuvėse.

          Konsultuokitės nemokamai ir rinkitės

Vandentvarkos bendrovės, kurios prekiauja įvairia vandens gerinimo įranga (vandens minkštinimo filtrais, vandens nugeležinimo filtrais, vandens kasetėmis, geriamo vandens aparatais ir kitais panašiais produktais), paprastai nemokamai konsultuoja ir lydi savo klientus nuo pat proceso pradžios iki pilno aptarnavimo jau po įrangos sumontavimo: prižiūri, atlieka patikras, keičia detales joms sugedus ar kai reikia periodinio pakeitimo, suteikia garantinį aptarnavimą ir gali suteikti visą reikiamą informaciją apie jūsų vandens kokybę.

Jei turite vandens tyrimą, tokios įmonės privalo jo paprašyti prieš parinkdami vandens kokybės gerinimo sprendimus. Jei šio prašymo iš bendrovės nesulaukėte, vertėtų ieškoti daugiau kompetencijų turinčių specialistų.