Gelinis automobilio akumuliatorius –  džiugina ilgaamže kokybe

Rasti tokį akumuliatorių, kuris geriausiai patenkina Jūsų transporto priemonės poreikius – ne taip paprasta kaip gali atrodyti. Juk šiuo metu rinkoje esanti pasiūla yra labai plati, vis auga, tad natūralu, kad norisi pažinti kuo daugiau variantų. Galbūt tai padės rasti tą, kuris iki mažiausių smulkmenų tik Jūsų mašinai? Tikrai gali.

Renkantis akumuliatorius mes siūlome daugiau dėmesio skirti kokybei, o ne kainai. Štai puikus pasirinkimas yra geliniai akumuliatoriai.

Ypač universalus modelis yra DYNAC gelinis akumuliatorius 80Ah 12V.

Žemiau pateiksime jo technines charakteristikas:

 • Gamintojas: DYNAC
 • Talpa, Ah: 80
 • Įtampa, V: 12
 • Ilgis x plotis x aukštis, cm: 35.30 x 19.00 x 19.00
 • Svoris, kg: 27.00
 • Garantija, mėn.: 12

Svarbiausios savybės, kurios dažniausiai ir skatina rinktis būtent gelinius akumuliatorius, yra:

 1. Gelio technologija
 2. Puikus atsparumas vibracijai
 3. Giliai išleidžiama iki 75-80%
 4. Mažas savaiminio išsikrovimo greitis
 5. Ilgas tarnavimo laikas

Geliniai akumuliatoriai lyginant su kitomis opcijomis, kurias šiuo metu galima rasti internete, dažniausiai kinta tuo, kad yra kiek brangesni. Tai ir kelia klausimą – ar tikrai verta mokėti brangiau? Ar tai yra tokia kokybė, kuri atsiperka?

Nors dažniausiai tai gali įrodyti specialistai, tačiau mes siūlome klausti tų žmonių, kurie jau ne vienerius metus perka tokius akumus. Tai dažniausiai yra nuoširdi patirtis, kuri padeda geriau suprasti – ko reikia Jūsų mašinai. Juk kokybė atsiperka.

Galiausiai, netinkamai parinktas akumuliatorius neigiamai veikia Jūsų transporto priemonę. Kitos dalys kur kas greičiau dėvisi ir dėl to, kad bandėte sutaupyti akumui – galiausiai mokate daugiau kitoms dalims, kurias tenka keisti. Per didelis taupymas kenkia Jūsų mašinai, tad ir renkantis akumuliatorius reikia labai atsakingai įvertinti galimybes.

Galiausiai, renkantis labiausiai tinkamus akumus visada siūlome tartis su specialistais. Jie pagreitina ir sukonkretina paieškas.

Net ir pačios ilgiausio kelionės, kurios bus įveikiamos labai sudėtingais keliais – gali būti malonumas. Tai, žinoma, neatsiejama nuo to, kad mašina važiuos sklandžiai. O geras akumuliatorius yra pirmas žingsnis, kuriuo reikia pasirūpinti tokiomis poreikius patenkinančiomis smulkmenomis.