Kaip išsirinkti komercines patalpas Vilniuje?

Komercinės patalpos Vilniuje itin paklausios, todėl kiekvienais metais jų atsiranda vis daugiau. Tai neturėtų stebinti. Juk dažniausiai verslininkai kraustosi į Vilnių, nes tiki, jog būtent ten verslo idėją bus lengviau realizuoti. Komercinių patalpų Vilniuje daug, tačiau kaip jas išsirinkti? Štai, keli patarimai, kurie turėtų padėti.

Vieta

Vienas iš pagrindinių kriterijų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti yra vieta. Nuo to priklauso ne tik tai, kiek kainuos patalpos, bet ir verslo sėkmė. Jeigu pasirinksite prastą rajoną, tuomet nenustebkite, kad ne tik nerasite klientų, bet ir darbuotojų. Deja, bet darbuotojams svarbu, kiek laiko reikės važiuoti iki darbo ir ar tai saugus rajonas. Vilniuje komercines patalpas galima rasti už pigią kainą miesto pakraštyje, bet kuris darbuotojas bus pasiryžęs ten važiuoti? Ypač, jeigu jis neturi transporto priemonės. Vieta iš dalies prisideda prie verslo sėkmės, todėl rinkitės atidžiai.

Dydis

Jeigu perkate komercines patalpas, tuomet iš karto pagalvokite, kokį dydį rinktis. Atsižvelkite ne tik į tai, kokio dydžio komandą turite šiuo metu, bet ir ateities poreikius. Jeigu matote, kad verslas auga, iš karto rinkitės šiek tiek didesnes patalpas, kur galėtumėte laisvai plėstis ir darbuotojams užtektų erdvės.

Kaina

Turbūt aktualiausias kriterijus daugeliui vis dar kaina. Visgi, jeigu rinksitės tik pagal kainą, galima iš karto nuspėti, kad patalpos nebus nei patogios, nei padės plėsti verslą. Pasidomėkite, kokia šiuo metu komercinių patalpų kaina rinkoje ir jokiu būdu nesižvalgykite į pigiausias patalpas. Neretai jos nevertos dėmesio dėl prastos lokacijos ar kitų priežasčių.

Ekonomiškumas

Pirkdami patalpas pagalvokite ne tik apie tai, kiek jos kainuoja, bet ir apie kitus dalykus, ypač, taupumą. Kuo ekonomiškesnės patalpos, tuo mažiau reikės mokėti už komunalinius mokesčius.

Įrengimas

Svajojate apie konkretų interjerą? Tuomet ieškokite dalinės apdailos ir atlikite remonto darbus savarankiškai.

Apsauga

Nepamirškite, kad patalpų apsauga yra ne ką mažiau svarbi. Jeigu nuomojate patalpas, tuomet pasidomėkite, ar nuomotojai pasirūpins jūsų patalpų saugumu.