Kaip keitėsi reklaminių SEO straipsnių rašymo taisyklės

Kaip keitėsi reklaminių SEO straipsnių rašymo taisyklės

Laikui bėgant, keičiasi net ir reklaminių kampanijų keliami standartai, o svarbiausia – keitėsi ir optimizacijos paieškos sistemoms taisyklės. Besidomintiems reklama internete reikėtų pasidomėti apie straipsnių rašymą bei talpinimą, kuomet jais siekiama iškelti kažkokius raktinius žodžius paieškos sistemose. Vis dar yra manančių, kad straipsnį reikia rašyti pagal kažkokius standartus, tačiau realybė yra tokia, kad vieninteliu standartu išlieka tik unikalus, tvarkingas ir aiškus turinys. Tai reiškia, kad jau nebėra jokių taisyklių dėl reklaminių nuorodų įterpimo pozicijos, teksto stilistikos – yra tik aiškūs nurodymai, jog straipsnis ir turi būti laikomas straipsniu, o ne kažkokiu nelogišku raktažodžių kratiniu, kurio skaitytojai nesupranta. Kaip keitėsi straipsnių rašymo standartai per paskutinius kelerius metus?

Anksčiau buvo manyta, kad SEO straipsnį turi sudaryti konkretus žodžių skaičius, o svarbiausia – tame straipsnyje buvo reikalaujama tam tikrą raktažodį pakartoti keletą kartų. To jau nebėra. Dabar, rašant straipsnius, užtenka tik vieną kartą pateikti tą raktažodį tekste, o toliau jau galima rašyti ir kitus panašius terminus, apibrėžiančius tą pačią temą. Trumpai tariant, raktažodis turi būti panaudojamas vieną kartą ten, kur bus nuoroda į kitą svetainę. Galima ir apskritai nuorodai nedėti jokios antraštės, o tiesiog nurodyti šaltinį – taip straipsnis atrodo natūralesnis. Nuorodos vieta straipsnyje taip pat nebeturi jokios reikšmės – galite ją palikti pradžioje, galite palikti kad ir pabaigoje.

Blogiausia tai, kad yra vis dar manančių, jog raktinių žodžių kiekis straipsnyje yra labai svarbus.

Blogiausia tai, kad yra vis dar manančių, jog raktinių žodžių kiekis straipsnyje yra labai svarbus.

Jokiu būdu straipsnyje nedėkite vieno raktinio žodžio keliose vietose – jūs parašysite „spaminį“ straipsnį, kuriame dar bus ir nuoroda į jūsų svetainę, o tai tikrai gali atnešti daug žalos. Tuo labiau, kad tokie raktažodžių persotinti straipsniai gali būti laikomi ir „spinintais“ ir neoriginaliais. „Spinintais“ straipsniais yra laikomi tie tekstai, kurie sukuriami naudojant vieną straipsnį, tik sukeičiant sakinius, žodžius, frazes vietomis. Norint, kad reklamos efektyvumas iš straipsnių būt maksimalus, jums tiesiog reikia rašyti įprastą tekstą, kuriame būtų kažkokia mintis ir išliekama vertė – tik tokiu atveju paieškos sistemos nelaikys jūsų straipsnių brukalais.

Apibendrinant, anksčiau SEO straipsniai buvo rašomi pagal standartus, o dabar tiesiog galima nuimti žodį „SEO“ ir gausite aiškų apibendrinimą kaip reikia rašyti tekstą – tai paprastas straipsnis, be raktažodžių mišrainės ir su viena ar dviem nuorodomis į jūsų svetainę.