Kodėl aš vis dažniau perku drabužius internetu?

Kodėl aš vis dažniau perku drabužius internetu?

Prieš 5-6 metus į drabužių pirkimą internetu žiūrėjau skeptiškai. Mano nuomonė buvo tokia, jog tai nesamonė. Kaip galima pirkti drabužius internetu jų prieš tai nepasimatavus, nepalietus meždiagos. Tai atrodė nesuvokiama, tarsi visiška nesamonė.

Šiomis dienomis mano nuomonė visiškai kitokia. Tiesa sakant dabar aš drabužius internetu perku dažniau, nei tai darau parduotuvėse. Kas pakeitė mano nuomonę, neesu tikra. Tačiau faktas yra tai, kad aš drabužius perku vis dažniau internetu. Kartais net stebiuosi ir susimastau, turbūt laikui bėgant išvis nebesilankysiu parduotuvėse ir pirksiu viską internetu.

Taigi, kodėl aš pakeičiau savo požiūrį į tai?

Manau, tam įtakos turėjo daugelis veiksnių. Drabužiai internetu – senai nebe naujiena. Išaugusi pasiūla ir pigesnės kainos – visą tai verčia vis dažniau pirkti internetu. Drabužių pardavėjai internete išties konkuruoja vieni su kitais. Dažnai galima rasti tikrų „perliukų“, kurių atsisakyti būtų kvaila. Pavyzdžiui paskutinis mano pirkinys buvo žinomo dizainerio džemperis, kuris parduotuvėse įprastai kainuoja apie 120 Eu. Internetu man pavyko jį įsigyti už 79 Eu.

[epcl_icon icon=”fa-check-square-o” size=”16″ color=”black”][/epcl_icon] Neblogai ar ne? Kaip galima būtų atsisakyti tokio pasiūlymo? Vos išvydusi man skirtą pasiūlymą el-parduotuvės kategorijoje moteriski dzemperiai, po keletos minučių jau vedžiau savo banko kortelės duomenis ir vykdžiau pirkimą.

Anksčiau į internetines parduotuves žiūrėjau atsainiai. Galiu prisipažinti, daug pasitikėjimo jos man nekėlė. Priešingai dabar, aš žinau jog perkant drabužius internetu, aš esu saugi. Dažniausiai pardavėjai internete suteikia pinigų gražinimo garantiją. Iš esmės net nereikia, jog rūbas būtų brokuotas ar netinkamo dydžio, jei jis man tiesiog nepatinka, aš galiu jį lengvai gražinti ir pakeisti į kitą, ar atgauti pinigus, net nenurodant priežasties, kodėl taip darau.


Perkant drabužius internetu tikrai galima sutaupyti. Kartais pasiseka įsigyti rūbų dvigubai ar net trigubai pigiau nei parduotuvėse. Mano pirktas rudenio orams skirtas megztinis kainavo 70% pigiau, nei fizinėje parduotuvėje.


Dar pliusas, kad suteikiamos garantijos, kurios galutinai nugali baimes ir leidžia būti ramiai, kad galėsiu gražinti prekes jei man jos netiks. O ką jau kalbėti apie patogumą, juk nereikia niekur įšeiti iš namų, grūstis žmonių spūstyse ir eilėse. Beto, radus patinkatį rūbą, galiu palyginti jo kainas skirtinguose internetinėse parduotuvėse vos per keletą minučių, o jos išties gali skirtis.

Išvados vienos, drabužiai internetu – tai yra tai, ką aš renkuosi daug mieliau, negu drabužiai iš parduotuvių. Tiesą sakant, nematau priežasties kodėl nebūtų vertą to daryti.