Nenustokite augti - 3 būdai išnaudoti savo potencialą.

Nenustokite augti – 3 būdai išnaudoti savo potencialą.

Pagrindinis veiksnys, daugeliui žmonių trukdantis siekti ir pasiekti sėkmės gyvenime ar versle yra mąstymas, jog nebėra kur augti ir tobulėti. Toks mąstymas gali padaryti daugiau žalos nei ekonominė krizė bei dauguma kitų objektyvių aplinkybių, su kuriomis akis į akį nenorėtų susidurti nė vienas iš mūsų.

Pateikiame trys būdus, kurie maksimizuos Jūsų potencialą:

1. Atlikite savo galvoje auditą. Pakeiskite mąstymą.

Šis punktas patalpintas pirmu numeriu, nes jei mąstymas nesikeičia, niekas niekada nepasikeis. Jei nesate patenkintas gyvenimu, savo vieta jame, pirmas dalykas, kur reikia įvesti tvarką, yra Jūsų minčių kokybė.
Vyrai ir moterys, niekada neatskleidę pilno potencialo per savo laiką Žemėje, paprastai turi didelį mąstymo trūkumą. Ne tik kad jiems trūksta minčių kokybės, kas padėtų įgyvendinti visa, kuo jie nori tapti gyvenime, bet jie visiškai nepaiso mąstysenos plėtros ir svarbos protą traktuoti kaip aukso kasyklą.

Kiekvienas iš mūsų turi genijų viduje, bet ar tas genijus yra tinkamai auginamas, lemia vykstantys kasdieniniai procesai kūno dalyje virš kaklo. Pirmasis žingsnis, kuriant geresnę ateitį ir didinant savo potencialą yra niekada savęs neriboti žodžiu “neįmanoma”. Žmonių mąstymas ir požiūris yra didžiausias trukdis kelyje į pasiekimus labiau nei kas kita. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, pradėkite nuo mąstymo.

2. Būkite mokymosi visą gyvenimą fanatiku.

Nesistenkite lygiuotis į daugumą. Žmonės paprastai nustoja mokytis vos pabaigę privalomą mokyklą. Dauguma žmonių neturi jokio asmeninio augimo plano, kaip ir kada jie augs kas mėnesį. Tokie žmonės įstringa savo senajame aš ir toliau gauna tuos pačius rezultatus, vėl ir vėl, kol jų laikas baigiasi.
Jei rimtai galvojate apie savo potencialo padidinimą ir tapimą tuo, kuo galite būti, pasirinkite visą gyvenimą pralesti besimokant.
Skaitykite puikias savo srities knygas, klausykitės audio knygų net automobilyje, registruokitės į internetines klases ir nuolat ieškokite būdų, kaip išplėsti save kaip asmenį. Sprendimas tapti besimokančiu visą gyvenimą yra vienas iš geriausių sprendimų, kuriuos galite padaryti. Manymas, kad žinote visą, ar kad nėra jokių augimo galimybių yra pagrindinė kliūtis, būsianti amžinais spąstais laikanti Jus dabartinėje vietoje, kurioje vykdote veiklą.
Tie, kurie nuoširdžiai tikrai tiki, jog pasiekė savo gebėjimų gyvenime viršūnę, niekada neras laiko investuoti į save ir nepasirinks visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Neleiskite, kad taip atsitiktų Jums.

3. Apie save suburkite nugalėtojų komandą

Didelės ir sėkmingos organizacijas bei šių organizacijų lyderiai supranta, kad žmonės svarbu. Puikus vadovas žino, kad jo organizacija gali tapti didžia, jei tos organizacijos darbuotojai stengiasi, auga ir ieško būdų, kaip irgi tapti puikiais.

Tas pats pritaikoma ir Jūsų gyvenimui. Mes, kaip žmonės galime tapti tik tiek didžiais, kaip kad supantys mus žmonės. Patikimas būdas padidinti savo potencialą yra susieti ir bendrauti su laimėtojais – vyrais ir moterimis, kurie gyvena ir dirba lygyje, kuriame Jūs pretenduojate dirbti ir gyventi.
Sukurkite vyrų ir moterų sąrašą, kurie galėtų yra ar galėtų būti Jūsų asmeninės komandos nariais. Šalia kiekvieno vardo užrašykite, ar tas asmuo tikrai padės Jums augti ir pasiekti tai, ko siekiate.

Daugelis iš mūsų yra tiek įnikę į einamų reikalų dienotvarkę, kad nebeturi laiko ir galimybių išanalizuojant mūsų vidinį šalia esančių žmonių ratą. Jei nesate nieko panašaus darę, tikiu, kad atrasite vieną ar keletą žmonių, kurie jau nebegali pagelbėti, siekiant didesnio gėrio. Laiminčios komandos aplink Jus surinkimas yra absoliuti būtinybė, jei ketinate padidinti savo potencialą ir tapti neeiliniu nugalėtoju.
Kai mes nustojame ieškoti augimo būdų, tada mūsų potencialas ir pasiekimų lygis pradeda stagnuoti.