Siuntos į Angliją

Tautiečių itin mėgstamos siuntos į Angliją ir iš jos

Norintiems laiko ir pinigų sutaupyti žmonėms siūloma pasinaudoti įvairių siuntų tarnybų paslaugomis. Šiandien siuntinius siųsti galima paštu, per kurjerius ar specialias siuntų gabenimo paslaugas mikroautobusais teikiančias įmones. Pastarosios siuntinius pristato ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje (kartais – net ir už Europos ribų, atskirai susitarus). Populiariausia iki pat šiandien kryptimi išlieka Anglija Lietuva.

Siuntos autobusais

Siuntų gabenimo paslaugas teikia ir specialiai įkurta siuntų autobusais gabenimo tarnyba. Pastaroji paslauga labai išpopuliarėjo, nes siuntos iš vieno Lietuvos miesto į kitą pristatomos jau tą pačią dieną. Galima tikėtis, kad tarnyba plėsis bei bus galima užsisakyti siuntų pristatymo paslaugą Lietuva Anglija bei Anglija Lietuva.

Kurjeriai

Laikui bėgant kūrėsi ir kurjerių tarnybos: kurjeriai daugiausia bendradarbiauja su elektroninėmis parduotuvėmis ir pristato jų produkciją klientams iš visos šalies. Paprastai kurjerių paslaugos yra įkainuotos 10 eurų suma, tačiau kai kurios el. parduotuvės prekių gabenimo išlaidas prisiima sau, kai klientas prekių perka už didesnę sumą nei 100-200 Lt. Patrauklu tai, kad kurjeriui galima sumokėti grynaisiais pinigais.

Paštas ir siuntiniai

Kurjerių paslaugos ėmė populiarėti tik prieš kelerius metus: iki tol didžiausią  rinkos dalį laiškų ir siuntinių pristatymo paslaugų  srityje užėmė šalies paštas. Vėliau plėtėsi ir pats paštas, įkūręs siuntų padalinius, kurie veikia itin paprastai: siuntinį  reikia įdėti į specialų aparatą, iš kurio kartą ar kelis kartus per dieną siuntiniai išimami ir gabenami į siuntų paskirstymo tarnybą. Tuomet jie rūšiuojami ir pristatomi gavėjui. Specialūs aparatai, kuriuose galima išsiųsti siuntas, pastatyti greta didžiųjų prekybos centrų.

Tarptautinės siuntos: kas gabenama?

Šiandien itin populiarios siuntos mikroautobusais. Paprastai vežami patys įvairiausi daiktai: bagažas, kelioniniai krepšiai, lagaminai, nedidelių matmenų kroviniai, baldai, buitinė technika bei įvairios kitos prekės. Siuntos į Angliją per keleivių gabenimu užsiimančias įmones tampa vis populiaresnės.

Kur siuntiniai pristatomi ir kiek ši paslauga kainuoja?

Siuntiniai visuomet paimami nuo siuntėjo namų ar darbovietės durų ir pristatomi gavėjui tiesiai į rankas pagal nurodytą adresą. Siuntos pristatymo kaina priklauso nuo siuntinio svorio, dydžio bei matmenų ir vietos, į kurią gabenama. Dažnai siunčiantys prekes verslininkai gali tikėtis sulaukti ir kredito limito paslaugos ar ženklių nuolaidų.

Kaip dažnai gabenami siuntiniai ir ar greitai jie nukeliauja į Angliją?

Kaip dažnai gabenami kroviniai priklauso nuo šias paslaugas teikiančios įmonės: vienos jų reisus vykdo kiekvieną dieną, tuo tarpu kitos į Jungtinę Karalystę vyksta tik kartą per savaitę. Kai paimamos iš siuntėjo rankų, siuntos į Angliją pristatomos per maždaug 1-2 paras. Siuntos surenkamos visoje mūsų šalyje: tiek didmiesčiuose, tiek ir mažesniuose miesteliuose ir rajonuose.

Kuo patraukli siuntų į Angliją pristatymo paslauga?

Šią paslaugą verta rinktis, nes siuntas gabena patyrę bei paslaugūs vairuotojai, todėl siuntos pristatomos ne tik greitai, bet ir nepažeistos. Už suteiktas paslaugas yra galimybė gauti čekius bei sąskaitas.