vertimai-verslams-kodel-butina-verstis

Vertimai verslams: kodėl būtina verstis?

Beveik kiekvienas verslas, kuris turi savo internetinį puslapį, susiduria su klientais, kurie nešneka jų kalba ir rašo kitokiomis kalbos. Todėl vis daugiau verslų pradeda naudotis vertimų paslaugomis, kad galėtų išversti savo tūrinį kokybiškai į skirtingas kalbas. Internete yra randami tyrimai, kurių metu parodyta, kad net 76 procentai pirkėjų perka paslaugas arba prekes tik savo suprantamomis kalbomis. 40 procentų žmonių atsakė, kad nepirktų iš puslapių, kuriuose nėra jų kalbos. Tyrimas buvo atliekamas apklausiant žmonės iš skirtingų šalių, kad sužinoti skirtingų lokacijų nuomones. Dauguma žmonių vengia versti į ispanų kalbą, tačiau ispanų kalba sudaro net 10 procentų viso interneto, o ji laikoma trečia pagal populiarumą. JAV įmonės pradėjo vis dažniau versti puslapius į ispanų, kadangi atsiranda vis daugiau žmonių Pietų Amerikoje, kurie šneka tik Ispaniškai.

Nepasikliaukite internetiniais vertėjais

Visi gerai žino ,,Google” platformą, kuri turi puikius įrankinius, tokius kaip žemėlapis arba paieška, kurioje galime rasti visko ko mums reikia. Tačiau google vertėjas nėra dar gerai ištobulintas, kad galėtų atlikti profesionalius vertimus. Dažniausiai vertimus atlieka verčiant pažodžiui, todėl gaunasi nelogiški sakiniai arba su klaidomis. Žmogus nesuprantantis kalbos gali galvoti, kad tekstas yra gražus ir be klaidų, tačiau jie klysta.

Jokiais būdais negalima versti svarbių dokumentų, nes juose bus pridaryta klaidų, o dėl to galite susigadinti savo įmonės prekinį ženklą ir taip atbaidysite savo klientus. Jeigu norite išversti tinklaraštį, produktus arba paslaugas, tuomet būtina rinktis tik vertėjus. Tai yra todėl, kad jeigu jūsų išverstas tekstas bus su klaidomis, atėjęs klientas jį skaitys ir matys klaidas, tikriausiai uždarys ir eis ieškoti kitur.

Pasikliaukite profesionalais

Profesionalūs vertimų biurai gali užtikrinti profesionalų vertimą į jūsų norimą kalbą. Tarkime Domus Lingua vertimų biuras gali pasiūlyti vertimus į daugybę skirtingų kalbų. Jeigu jūsų sritis yra orientuota į teisę arba mediciną, tuomet labai svarbu pasirinkti vertėjus, kurie yra orientuoti į tą sritį, kad žinotų visus terminus ir galėtų atlikti tik tikslinį vertimą. Todėl vertimai yra labai svarbus dalykas kiekvienam verslui.