Elektroninės parduotuvės dizainas ir funkcionalumas

Elektroninės parduotuvės dizainas ir funkcionalumas

Prestashop išsiskiria keletu privalumų: didelis kiekis (virš 25 000) įvairiausių naudingų modulių – už kai kuriuos gali tekti sumokėti ir po kelis šimtus Eurų, tačiau daugelį reikalingų modulių galite rasti nemokamai. Dar vienas PrestaShop privalumas yra stipri vartotojų bei vystytojų bendruomenė. Jei jums kils klausimų ar nesklandumų, atsakymus nesunkiai rasite PrestaShop vartotojų forumuose.

Išsirinkus sau labiausiai tinkamą platformą, kitas elektroninės parduotuvės kūrimo etapas yra parduotuvės funkcionalumas. Apsvarstykite ar jums reikės kažkokių nestandartinių sprendimų tam, kad jūsų pardavimai būtų kuo didesni.

Gera mintis yra informuoti savo pirkėjus apie jūsų parduodamą produkciją – sukurkite naujienų, straipsnių skiltį.


Skaitykite: Kaip parašyti gerą ir skaitomą SEO tekstą?


Jei parduodate drabužius ar aksesuarus, sukurkite konkursų skiltį, kur varotojai galėtų kelti nuotraukas su jūsų produkcija ir laimėti prizus. Pagalvokite apie nestandartinius sprendimus, kurie galėtų padidinti pardavimus.

Kai nuspręsite kokios funkcijos reikalingos jūsų internetinei prekybai, apsvarstykite dizaino klausimą – galite rinktis iš pigesnių šabloninių dizainų (temų) arba kreiptis į dizainerį ir gaminti unikalų dizainą. Šabloniniai dizainai kainuos pigiau, tačiau daug modifikacijų atlikti negalėsite, taip pat nestandartinis funkcionalumas bus sunkiai įgyvendinamas. Kuriant unikalų dizainą, reikės investuoti daugiau, tačiau jūs galėsite visiškai įgyvendinti savo viziją, pasirinkti nestandartinius sprendimus.


Ar įmonei reikalinga internetinė svetainė?

El parduotuvės paruošimas
Apgalvojus parduotuvės funkcionalumą bei dizainą, elektroninės parduotuvės kūrimas artės prie pabaigos – liks programavimo darbai. Programavimo darbams jums bus reikalingi programuotojai – galite kreiptis į programavimo darbais užsiimančias įmones arba į laisvai samdomus programuotojus (freelancerius).

Kreipdamiesi į laisvai samdomus programuotojus jūs sutaupysite lėšų, tačiau programavimo darbai užtruks ilgiau, o taip pat laisvai samdomi programuotojai dažniau meta darbus dėl atsiradusių sunkumų. Kreipdamiesi į įmonę turėtumėte būti pasiruošė sumokėti daugiau, tačiau gausite garantijas ir spartesnę darbų eigą.

Atlikus visus elektroninės parduotuvės kūrimo darbus, pasiruošus produkciją, reikia nepamiršti jūsų parduotuvės populiarinimo. Susikurkite socialinių tinklų paskyras, išbandykite Google AdWords, atlikite svetainės optimizavimo paieškos sistemoms darbus. Naudokite naujienlaiškius, skelbkite akcijas, duokite savo produkcijos nemokamai tos srities apžvalgininkams – visa tai yra jums labai reikalinga reklama. Sėkmės prekyboje!